Zomrel o. Miroslav Čajka CSsR

Narodil sa 18. augusta 1952 v Sačurove, prvé sľuby zložil 15. decembra 1978 a večné sľuby 15. augusta 1981. Kňazskú vysviacku prijal z rúk kard. Jána Ch. Korca 25. júna 1983 v Bratislave.

Pôsobil v Stropkove, v Michalovciach, v Toronte, v Starej Ľubovni. V rokoch 1993 – 1996 bol viceprovinciálom michalovskej viceprovincie. Horlivo plnil službu misionára a ohlasovateľa Hojného Vykúpenia.

Pohrebné obrady budú v sobotu 07.11.2020 v Bazilike Zoslania Sv. Ducha v Michalovciach o 09.30. Tieto pohrebné obrady bude vysielať aj TV Logos.

Pozývame vás, drahí bratia a setry, k modlitbe za spásu duše zomrelého otca Miroslava.